• Sleva

Balíček HRY VE VODĚ - kluk

Zaujděte Vaše dítě ve vodě pomocí zábavných hraček do vody. Nudle PONY je ideálním společníkem do vody. Dítěti přináší lehkou oporu, vypadá skvěle a navíc i PÍSKÁ. Užijete si s ní zabavu i na suchu. Okřídlné míčky jsou dobře viditělné na dně bazénu plus jsou snadno uchopitelné. Dive Animals jsou nádherném provedení, které naláká všechny děti ke hře. Vanopelky jsou zábavným doplňkem na koupání ve vaně. Při navlhčení drží na dlažicích,  snadno se sundávají. Vanolepky - DOPRAVA ocení každý kluk.

517,88 Kč Sleva 15%
440,00 Kč

Skladem
Počet

Balíček obsahuje:

Velké vanoleky - DOPRAVA

Dopravní prostředy zpříjemní Vašim dětem chvilky ve vaně i v bazénu. Snadno přilnou k navlhčenému nesavému povrchu, dají se jednoduše sundat. Velikost vanolepek je v průměru 12x10x1cm. Sada obsahuje 10 kusů barevných vanolepek.

Diva Animals sada 3 ks

Waimea Dive Animals je sada tří potápěcích pomůcek (ryba + ponorka + želva), které slouží k výuce potápění a orientace dětí pod vodou zábavnou formou. Ihned po vhození do vody začnou klesat ke dnu a stejně tak rychle se děti mohou pustit do jejich lovení. Dive Animals jsou vyrobené z odolného neoprenu a jsou vyplněné pískem. Pokud chcete v létě děti u bazénu zabavit, pak by tato sada neměla chybět ve Vašem inventáři. Celý set se dodává v praktické, síťované tašce. Upozornění: Produkt používejte vždy pod dohledem dospělé, zodpovědné osoby, aby nedošlo k utonutí dítěte.

Potápěcí okřídlené míčky

Plavecká pomůcka pro děti "Okřídlené míčky" pomáhá zlepšit orientaci pod vodou. Míčky jsou vhodné pro děti od 6 let.

Vodní nudle PONY

Comfy Pony pískací -  hračka pro děti. Při zatřepání poník píská. Je vhodný pro děti na hraní a skládánírozvíjení představivostiSuper na povzbuzování při různých sportovních turnajích.

Využití Pony nudlí:

  • sky školička jako pomůcky při lyžování;
  • školkyškoly jako pomůcky s rozličným využitím;
  • Comfy pony mají krásnépestré barvy;
  • sportcvičení;
  • fitness a relax centra;
  • zdravotní zařízení - jako pomůcky na různé rehabilitační cvičení.

2020-hračky-kluk

Mohlo by vás také zajímat

8 dalších produktů ve stejné kategorii: