Antarctic PREMIUM OMEGA - 3 KRILL OIL 60 cps.

Vysoce koncentrovaný olej, extrahovaný z antarktického krilu Euphausia superba, drobných mořských živočichů bohatých na Omega-3 fosfolipidy a cholin, s astaxanthinem. *Kondice

496,00 Kč

Skladem
Počet

Vysoce koncentrovaný olej, extrahovaný z antarktického krilu Euphausia superba, drobných mořských živočichů bohatých na Omega-3 fosfolipidy a cholin, s astaxanthinem. *Kondice

Antarctic PREMIUM OMEGA-3  KRILL OIL

Doplněk stravy v želatinových kapslích. Vysoce koncentrovaný olej, extrahovaný z antarktického krilu Euphausia superba, drobných mořských živočichů bohatých na Omega-3 mastné kyseliny s dlouhými řetězci EPA & DHA, fosfolipidy a cholin, s astaxantinem, který udržuje Superba ™ Krill čerstvý, ochraňuje Omega-3 mastné kyseliny před oxidací (pro udržení dlouhodobé stability tak nejsou nezbytné žádné přídatné látky). Tyto Omega-3 mastné kyseliny jsou navázány na fosfolipidy pro mnohem efektivnější začleňování přímo do buněk.

Cholin přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu, lipidů a k udržení normální činnosti jater. EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce.

Balení: 60 kapslí (42 g)

Dávkování: 2 kapsle denně.

Složení: Olej z antarktického krilu Euphausia superba, kapsle z rybí želatiny.

Omezení: Není určeno pro děti do 3 let či při nesnášenlivosti některé z uvedených složek. Může obsahovat stopy proteinů z korýšů! Není náhradou pestré stravy. Těhotné a kojící ženy by měly užívání konzultovat s lékařem.Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Podmínky skladování: Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a při teplotě do 25°C.

Datum minimální trvanlivosti a číslo šarže: Uvedeny na obalu.

Země původu: Norsko

PREMIUM-KRILL-OIL-60

6 dalších produktů ve stejné kategorii: